PRODUKTY

NASZA OFERTA

PRODUKTY

POMPA DE 4300

POMPY OBIEGOWE (POJEDYNCZE) - DE 4300

Nowa generacja jednostopniowej pompy typu in-line ze zintegrowanym sterowaniem. Technologia Sensorless (bezczujnikowa) pozwala na optymalizację sterowania zmiennego przepływu/ zmiennego podnoszenia. Szybki dostęp do mechanicznej uszczelki ułatwia jej wymianę bez konieczności demontażu silnika. Standardowe modele są produkowane z żeliwa (PN16) lub żeliwa sferoidalnego (PN25). Silniki używane do produkcji mają wydajność odpowiadającą najwyższemu stopniowi sprawności - IE3.

POMPY OBIEGOWE (PARZYSTE)- DE 4312

Nowa generacja dwustopniowej pompy typu in-line ze zintegrowanym sterowaniem. Technologia Sensorless (bezczujnikowa) pozwala na optymalizację sterowania zmiennego przepływu/ zmiennego podnoszenia. Szybki dostęp do mechanicznej uszczelki ułatwia jej wymianę bez konieczności demontażu silnika. Standardowe modele są produkowane z żeliwa (PN16) lub żeliwa sferoidalnego (PN25) Silniki używane do produkcji mają wydajność odpowiadającą najwyższemu stopniowi sprawności - IE3.

POMPY OBIEGOWE (RÓWNOLEGŁE)-DE 4302

Nowa generacja jednostopniowych pomp równoległych typu in-line ze zintegrowanym sterowaniem. Technologia Sensorless (bezczujnikowa) pozwala na optymalizację sterowania zmiennego przepływu/ zmiennego podnoszenia. Szybki dostęp do mechanicznej uszczelki ułatwia jej wymianę bez konieczności demontażu silnika. Standardowe modele są produkowane z żeliwa (PN16), żeliwa sferoidalnego (PN25) Silniki używane do produkcji mają wydajność odpowiadającą najwyższemu stopniowi sprawności- IE3. Zintegrowane zawory na wejściu i wyjściu pozwalają na odłączenie jednej pompy bez zatrzymywania systemu.

POMPA CYRKULACYJNA COMPASS

Compass jest energooszczędną pompą cyrkulacyjną ze zmienną prędkością działania. Zaprojektowana w celu zastąpienia istniejących rozwiązań w zakresie pomp obiegowych działających ze stałą prędkością. Produkowana jest w popularnych rozmiarach (kołnierz do kołnierza), co pozwala uznać pompę Compass za uniwersalny zamiennik dla wszystkich pomp obiegowych w swoim zakresie mocy. Zautomatyzowana, z unikalnym algorytmem Sensorless, potrafi zaoszczedzić do 70% energii zużywanej przez pompy o podobnej mocy w domowej instalacji grzewczej lub wody pitnej.

POMPA CYRKULACYJNA E2

Nowa generacja pomp cyrkulacyjnych z suchym wirnikiem (chłodzonych powietrzem). Pompy z serii E2 korzystają z zaawansowanych technologii aby osiągnać znakomitą wydajność. Doskonale spełniają wymagania projektantów, wykonawców instalacji, hurtowników, producentów OEM, i właścicieli budynków:

Do zastosowania w szerokim zakresie:

  • Cyrkulacja gorącej i zimnej wody
  • Generacja ciepłej wody użytkowej
  • Geotermalne pompy ciepła
  • Grzejnikowe układy ciepłownicze
  • Instalacje topienia śniegu

Dostępne w wersji z przetwornicą i bez elektroniki

Suction guide oraz Flo Trex Valve to akcesoria pomp które zostały zaprojektowane tak aby zmniejszyć koszty instalacji i optymalnie wykorzystać przestrzeń. Suction guide to podwójne sitko, nachylone pod kątem 90°, dostępne z łącznikiem kołnierzowym PN16/PN25 lub żłobkowanym. Flo-Trex to zawór wielofunkcyjny, który łączy funkcje: zaworu zwrotnego, zaworu odcinającego i zaworu regulującego przepływ.

SUCTION GUIDE & FLO-TREX VALVE

iFMS ZESTAW POMPUJĄCY

Wysokiej wydajności zestaw pomp z zainstalowaną inteligentną automatyką, zaprojektowany dla instalacji HVAC o zmiennej objętości. Zawiera panel dystrybucji zasilania i do 5 pomp w jednym zestawie.

PSPC –PARALLEL SENSORLESS AUTOMATION

Intuicyjny pakiet automatyki, który pozwala na sekwencjonowanie do 5 pomp w trybie równoległym bez użycia czujnika ciśnienia. Korzystanie z technologii bezczujnikowej Armstrong PSPC zapewnia precyzyjne sekwencjonowanie każdej pompy poprzez poszukiwanie optymalnej wydajności hydraulicznej i zminimalizowanie zużycia energii.

3750 – JEDNOSTKA STABILIZACJI CIŚNIENIA

Moduł 3750 to ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania wahaniami ciśnienia w układach HVAC. Jednostka 3750 reguluje ciśnienie w środowisku układów zamkniętych aby wyeliminować ryzyko wtrysku powietrza do układu chłodzenia lub ogrzewania.

GLA - GLYCOL AUTOFILL

Moduł GLA jest specjalnie zaprojektowany do zarządzania wtryskiem Glikolu w układach chłodzenia

i ogrzewania. Tryb recyrkulacji zapewnia właściwą mieszankę woda/glikol przed wtryskiem do układu.

BOOSTER DE 6800

Zestaw wzmacniający ciśnienie układu wody pitnej

o wysokiej wydajności. Algorytm sterujący pozwala na sekwencjonowanie pompy w oparciu o wydajność hydrauliczną co daje optymalną oszczędność energii.

OPTI-VISOR

OPTYMALIZACJA ENERGETYCZNA PROCESÓW CHŁODZENIA

Sterownik automatyki Opti-Visor stworzono do racjonalizacji procesów chłodzenia. Opti-Visor posłu-guje się unikalnym algorytmem, który służy do optymalizacji energetycznej przy częściowym obcią-żeniu w układach ze zmienną objętością. Opti-Visor łatwo integruje się z istniejącą infrastrukturą BMS co sprawia, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie.

POMPY PRZECIWPOŻAROWE

Armstrong to firma z olbrzymim doświadczeniem

w budowaniu systemów p-poż. Mamy w ofercie

szereg zestawów pompujących z silnikami diesla, elektrycznymi, mieszanymi oraz kompletne pomieszczenia układu przeciwpożarowego. Oferujemy również części zamienne do pomp starszego typu.

ARMSTRONG

Evapflex Sp. z o.o.

 

© Copyright.

All Rights Reserved.

Adres

 

Knurowska 8

41-800 Zabrze

Kontakt

 

biuro@armstrong-pompy.pl

+48 792 723 170